Domácí termínová listina

Datum Soutěž Pořadatel Výsledky
16.11.2019 Klokan TJ Bohemians
9.6.2019 Traskáček SK Trasko Vyškov
8.6.2019 Moudrá sova - 16. ročník USK Slávie Ústí nad Labem
1.6.2019 Plzeňský pohár - Memoriál J. Krocové Slavia SK Rapid Plzeň
8.5.2019 Velikonoční perníček ZP a KP SK MG Břeclav
1.5.2019 Bohemka Bobík Cup TJ Bohemians
27.4.2019 Jarní závod ZPMG - I. ročník USK Slávie Ústí nad Labem
19.4.2019 Žďárská pampeliška ŠSK při Active Žďár/S
19.4.2019 Ajur Cup - Velikonoční pomlázka XX. ročník SK MG Ajur Hradec Králové
14.4.2019 Spring Cup, South Moravia Cup SKP MG Brno
13.4.2019 Zlínská kočka - KP MG Elite Zlín
13.4.2019 Vinohradský hrozen TJ SPKV
13.4.2019 O pohár města Vyškova SK Trasko Vyškov
13.4.2019 Jiřetínský dráček TJ Sokol Horní Jiřetín
7.4.2019 Přerovská stužka - KP TJ Spartak Přerov
6.4.2019 Přerovská stuha - VP TJ Spartak Přerov
6.4.2019 Pohár města Kyjova GyTa Kyjov
6.4.2019 Pohár dobré vůle - Goodwill Cup 2019
SK Motorlet Praha
31.3.2019 Veselská stuha - ZP a KP SK MG Veselí nad Moravou
31.3.2019 Ústecký pohárek - ZPMG, KP GSK Ústí nad Labem
30.3.2019 Mickey Mouse Cup 2019 TJ MG Elvis Třebíč
30.3.2019 Veselská panenka - VP SK MG Veselí nad Moravou
30.3.2019 Ústecký pohár GSK Ústí nad Labem
10.3.2019 Trebovický čertík - KP TJ Sokol Třebovice
9.3.2019 Třebovický čertík - ZP TJ Sokol Třebovice
24.3.2019 Žďárská Sněženka TJ Žďár nad Sázavou
9.12.2018 MČR ss dvojice-trojice TopGym K. Vary
8.12.2018 Finále ČMP ve společných skladbách linie B SK MG Břeclav
8.12.2018 MČR ss linie A TopGym K. Vary
2.12.2018 Advent Cup - přidané kategorie TJ Slavoj Plzeň
2.12.2018 Chodov Cup SK MG Chodov Praha
2.12.2018 O Líšeňský pohár - ss a dvojice SK Provo Brno
1.12.2018 ČMP - V. MP GyTa Kyjov GyTa Kyjov
25.11.2018 MČR ss linie B TJ SPKV
24.11.2018 Žďárská Popelka TJ Žďár nad Sázavou
18.11.2018 ČMP - IV. MP Kohoutovický pohár ASPV Brno
17.11.2018 ČMP - V. ČP Pohár Meteoru TJ Meteor České Budějovice
17.11.2018 Sametová stuha SKP MG Brno
17.11.2018 Klokan 2018 TJ Bohemians
11.11.2018 Jablonecký pohár TJ Bižuterie Jablonec/Nisou
10.11.2018 Minnie Mouse Cup 2018 TJ MG Elvis Třebíč
4.11.2018 ČMP - III. MP Brněnský drak TJ Tesla Brno Výsledky
4.11.2018 Vinohradský pohár - přidaná kategorie linie A a dvojic/trojic
TJ SPKV
3.11.2018 ČMP - IV. ČP Labský pohár TJ Sokol Ústí nad Labem
3.11.2018 Trasko Cup SK Trasko Vyškov Výsledky
28.10.2018 Rycon Cup SK MG Máj České Budějovice
28.10.2018 ČMP - II. MP Zlín Cup
KMG Zlín
27.10.2018 O pohár královny Elišky - změna termínu TJ Slavia Hradec Králové
27.10.2018 South Moravia Cup II SKP MG Brno Výsledky
27.10.2018 ČMP - III. ČP Memoriál Míly Morávkové Kapacita závodu je naplěna - další přihlášky nebudou přijímány!
TJ VS Zelený pruh
27.10.2018 Creative Caps Cup TJ Spartak Přerov
21.10.2018 ČMP - I. MP Třebovice TJ Sokol Třebovice
20.10.2018 ČMP - II. ČP Plzeň SK MG Slovan Plzeň Výsledky
20.10.2018 O Veselský pohár - oprava SK MG Veselí nad Moravou
14.10.2018 ČMP - I. ČP Mariánské Lázně GSK Mariánské Lázně Výsledky
13.10.2018 Cena města Chomutova - pozor změna ! SC 80 Chomutov
12.-14.10.2018 Grand Prix Brno
22.9.2018 XXV. O hradeckou stuhu 2018 - pozor změna termínu i místa konání (nově Boleslavova ul.)
SK MG Ajur Hradec Králové
23.6.2018 Sunshine Cup RG Proactive Milevsko
16.6.2018 Carlsbad RG Cup - 6. ročník TopGym Karlovy Vary
9.6.2018 Moudrá sova USK Slávie Ústí nad Labem
9.6.2018 Plzeňský pohár - Memoriál J. Krocové Slavia SK Rapid Plzeň
3.6.2018 Traskáček SK Trasko Vyškov
3.6.2018 MČR KPMG TJ VS Praha Výsledky
2.6.2018 Táborský pohár GSK Tábor
2.6.2018 MČR ZPMG TJ VS Praha Výsledky
27.5.2018 MČR NML (Hala SKV, Polská1, Praha 2) TJ ZŠ Hostivař/TJ Sokol P.VII Výsledky
26.5.2018 MČR NST (Hala SKV, Polská1, Praha 2) TJ ZŠ Hostivař/TJ Sokol P.VII Výsledky
20.5.2018 MČR kadetky starší TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum Výsledky
19.5.2018 MČR kadetky mladší TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum Výsledky
13.5.2018 MČR dorostenky SK Trasko Vyškov Výsledky
12.5.2018 Sežev Cup - změna termínu! SK MG Vysočina Jihlava
8.5.2018 Fairy Cup 2018 SK Jihlava
8.5.2018 RG Cup TJ Slavia Hradec Králové
6.5.2018 Jarní pohoda GSK Tábor
5.5.2018 Milevský pohárek RG Proactive Milevsko
5.5.2018 O pohár města Ostravy
SSK Vítkovice
1.5.2018 Bohemka Bobík Cup TJ Bohemians
29.4.2018 Lázeňský pohár - KPMG GSK Mariánské Lázně
29.4.2018 Chomutovský pohár - změna SC 80 Chomutov
29.4.2018 Přerovská stužka - KPMG TJ Spartak Přerov
28.4.2018 Přerovská stuha TJ Spartak Přerov
28.4.2018 Zlínský střevíček KMG Zlín
21.4.2018 Jarní pohár města Plzně SK MG Slovan Plzeň
21.4.2018 Jablonecká perlička TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum Výsledky
21.4.2018 O pohár města Vyškova SK Trasko Vyškov
21.4.2018 Spring Cup, South Moravia Cup SKP MG Brno Výsledky
21.4.2018 Žďárská pampeliška ŠSK při Active SVČ
15.4.2018 Veselská stuha - KP a ZP SK MG Veselí nad Moravou
15.4.2018 MČR Juniorek ČSMG v hale TJ SPKV Výsledky
14.4.2018 Veselská panenka
SK MG Veselí nad Moravou
14.4.2018 Vinohradský hrozen - přihlašování je ukončeo, závod je naplněn TJ SPKV
14.4.2018 Jiřetínský dráček TJ Sokol Horní Jiřetín
8.4.2018 O líšenskou gymnastku SK Provo Brno
8.4.2018 Memoriál M.Duckeové a Pohár M.L. - ZPMG - oprava GSK Mariánské Lázně Výsledky
8.4.2018 Ústecký pohár GSK Ústí nad Labem
8.4.2018 Memoriál Aleny Fialové TJ Slavoj Plzeň
7.4.2018 Velikonoční kraslice TJ Sokol v Táboře
7.4.2018 Pohár dobré vůle - Goodwill Cup 2018 SK Motorlet Výsledky
7.4.2018 Pohár města Kyjova GyTa Kyjov
31.3.2018 XIX. Ajur Cup - Velikonoční pomlázka SK MG Ajur Hradec Králové Výsledky
24.3.2018 Žďárská sněženka TJ Žďár nad Sázavou
24.3.2018 Bizon's Cup - KPMG
TJ VS Praha - ZP
24.3.2018 Zlínská kočka - KPMG MG Elite Zlín
16.-17.3.2018 Mickey Mouse Cup 2018 TJ MG Elvis Třebíč
17.3.2018 Velikonoční perníček a Břeclavský sněhulák SK MG Břeclav
10.-11.3.2018 MČR seniorek SK Tart MS Brno Výsledky
4.3.2018 Jarní Tart Cup SK Tart MS Brno
4.3.2018 Třebovický čertík - KPMG TJ Sokol Třebovice
3.3.2018 Jablonecký korálek TJ Sokol Jablonec/N-Sportcentrum
3.3.2018 Milevský pohár RG Proactive Milevsko
3.3.2018 Třebovický čertík - ZPMG TJ Sokol Třebovice
17.2.2018 Frozen Cup SKP MG Brno Výsledky