Oblast Praha

SK MG Stodůlky Praha z.s. Oblast Praha

registrační číslo 01007 Šárka Panská
Trávníčkova 1776
155 00 Praha 5
22842993
mobil 603 244 035
email spanska(zavináček)ftvs.cuni.cz, helena.skabova@seznam.cz

SK Motorlet Praha spolek Oblast Praha

registrační číslo 01017 Blanka Ksandrová
Bronzová 31
155 00 Praha 5
00538663
mobil 777 823 065
email skmotorlet(zavináček)volny.cz

SK Triumf Praha z. s. Oblast Praha

registrační číslo 01032 Lenka Oulehlová-Hyblerová
Rohožnická 1603
190 16 Praha 9
68402481
mobil 603 439 607
email sktriumf(zavináček)seznam.cz

SKMG NADĚJE z.s. Oblast Praha

registrační číslo 01040 Sotirula Landyšová
Sluneční náměstí 2
158 00 Praha 5
05063311
mobil 608 739 845
email sotirula.landys(zavináček)gmail.com

TJ Bohemians Praha Oblast Praha

registrační číslo 01005 Markéta Lukešová
Francouzská 62
101 00 Praha 10
15887456
mobil 724 284 577
email marketa.lukesova(zavináček)volny.cz

SK MG Chodov Praha z. s. Oblast Praha

registrační číslo 01020 Daniel Holý
Pražského 638
152 00 Praha 5 - Barrandov, bowser777@seznam.cz
03697410
mobil 732 570 071
email hola.i(zavináček)email.cz

TJ Kyje Oblast Praha

registrační číslo 01011 Zdeňka Smržová
Choceradská 3046/12
141 00 Praha 4
45249776
mobil 777 877 242
email smrzova(zavináček)seznam.cz

TJ Sokol Hodkovičky Oblast Praha

registrační číslo 01039 Monika Hantáková
K Netlukám 4
104 00 Praha 10 -Uhříněves
00539791
mobil 608 081 313
email m.hantakova(zavináček)post.cz

TJ Sokol Malá Strana Oblast Praha

registrační číslo 01019 Michaela Kovářová
Věkova 1199/50
147 00 Praha 4
00675750
mobil 604 368 479
email jana.mikolasova(zavináček)vzp.cz

TJ Sokol Praha Královské Vinohrady Oblast Praha

registrační číslo 01025 Drahomíra Michaličová
Za radnicí 735
252 41 Dolní Břežany drahomiramichalicova(zavináček)seznam.cz
00200191
mobil 603 225 283
email moderkavinohrady(zavináček)seznam.cz

TJ Sokol Praha VII Oblast Praha

registrační číslo 01031 Renata Chomoutová ml.
Kounická 44
100 00 Praha 10
00551066
mobil 731 587 373
email renata.chomout(zavináček)seznam.cz

TJ Sokol Pražský Oblast Praha

registrační číslo 01012 Renata Nechanická
Bítovská 1219
140 00 Praha 4
00505714
mobil 602 126 691
email zastupkyne.vojtesska(zavináček)volny.cz

TJSK Prague Oblast Praha

registrační číslo 01002 Irena Lylová
Ke Hřišti 27
25063 Veleň irenalylova@seznam.cz
15888185
mobil 775 678 899
email tjskprague(zavináček)seznam.cz

TJ Vodní stavby Praha z. s. TJ VS Zel.pruh Oblast Praha

registrační číslo 01009 Petra Plíhalová
Mádrova 3031/1
143 00 Praha 4
15890082
mobil 737 162 160
email plihalka007(zavinacek)seznam.cz, katka.bla(zavinacek)seznam.cz

TJ ZŠ Hostivař z. s. Oblast Praha

registrační číslo 01028 Blanka Chuchlerová
Pampelišková 11
106 00 Praha 10
07009979
mobil 737 359 684
email blanka.chuchlerova(zavináček)volny.cz

ZŠ Hovorčovická Oblast Praha

registrační číslo 01035 Věra Forchtsamová
Zelenohorská 500
181 00 Praha 8
mobil 728 520 658
email sekretarka(zavinacek)zshovorcovicka.cz

ZŠ Generála Janouška Oblast Praha

registrační číslo 01038 Hana Schimmerová
Vašátkova 1018
198 00 Praha 9
mobil 728 584 148
email schimmerovah(zavináček)seznam.cz

Astra Klánovice z. s. Oblast Praha

registrační číslo 01010 Ing. Ivana Antoňů
K potoku 254
250 82 Horoušánky
3347834
mobil 606 845 333
email iva.antonu(zavináček)atlas.cz

Club Sport Vítkov z. s. I Oblast Praha

registrační číslo 02003 Tomáš Lylo
Ke hřišti 27
250 63 Veleň lylo(zavinacek)seznam.cz
22846026
mobil 608 081 108
email clubsportvitkov(zavináček)seznam.cz

Žižkov I Elite z. s. I Oblast Praha

registrační číslo 02002 Petra Smějová
Břežanská 543
252 45 Ohrobec
4670094
mobil 607 816 993
email petra.henigova.smejova(zavináček)gmail.com

TJ Spartak Hořovice z. s. I Oblast Praha

registrační číslo 02001 Hana Hoffmannová
K Výrovně 1533
268 01 Hořovice
47515571
mobil 724 649 860
email hana_hoffmannova(zavináček)yahoo.com

MG Paládium z. s. I Oblast Praha

registrační číslo 02004 Pavel Sůva
Dukelská 1349
250 01 Stará Boleslav - Brandýs nad Labem
228 447 759
mobil 777 310 564
email k.edita(zavináček)email.cz

SK Zvole z. s. I Oblast Praha

registrační číslo 02005 Jakub Vostřák
Na Vyhlídce 331
252 45 Zvole
27002870
mobil 606 606 601
email info(zavináček)gymnastika-pz.cz

TJ Sokol Vrané nad Vltavou I Oblast Praha

registrační číslo 02006 Marie Syrovátková
Na Vyhlídce 187
252 45 Zvole
508802
mobil 733 505 645
email mgvrane(zavináček)seznam.cz

SKI CLUB BRANDÝS N.L. I Oblast Praha

registrační číslo 02007 Petr Marec
Na okraji 2332
250 01 Brandýs nad Labem
00507717
mobil 775 586 670
email petr.marec(zavináček)volny.cz

SK Meteor Libeř z. s. I Oblast Praha

registrační číslo 02008 Lucie Jeništová, oddíl MG
Libeř 157
252 41 Dolní Břežany
47005165
mobil
email gymnastika.liber(zavináček)seznam.cz

SK Sokol Zlatníky z. s. I Oblast Praha

registrační číslo 02009 Šárka Kverková
Za radnicí 735
252 41 Dolní Břežany
47002638
mobil
email gymnastika.zlatniky(zavináček)seznam.cz

TJ Jíloviště spolek I Oblast Praha

registrační číslo 02010 Milan Šulc
Libeň u Libře 154
252 41 Dolní Břežany
47005645
mobil 603 519 567
email mgjilinfo(zavináček)seznam.cz

TJ Sokol Cerhovice I Oblast Praha

registrační číslo 02011 Veronika Perglová
Lidická 541
268 01 Hořovice
67363717
mobil 603 452 979
email perglova.veronika(zavináček)gmail.com